Авторський вебінар проф. Катерина Крутій “SOFT SKILLS, або «гнучкі навички» у дошкільників: перші кроки в запровадженні чи погано знаємо свою спадщину?”

18.03.2021

18 березня 2021 року кафедра дошкільної освіти розпочала просвітницьку ініціативу для всіх освітян, дотичних до дошкілля.

Марафон розпочала безкоштовним авторським вебінаром проф. Катерина Крутій “SOFT SKILLS, або «гнучкі навички» у дошкільників: перші кроки в запровадженні чи погано знаємо свою спадщину?” Вона познайомила учасників з одним із сучасних підходів до формування компетентностей у дошкільників (4 К – креативність, колаборація, комунікація, критичне мислення). На вебінарі були підняті питання компетентнісної моделі «4 К», різниці між «hard skills» і «soft skills», висвітлені проблема планування розвитку «soft skills» та логістика вибудовування стратегії розвитку «soft skills» у дошкільників.

Учасники заходу мали можливість  поставити  в чаті запитання спікеру, отримати відповіді під час подальших зустрічей. Доступ до запису вебінару за посиланням https://cutt.ly/exqjpyC

Слухачів вебінару було понад 750 осіб! З усієї України приєдналися вихователі, вихователі-методисти ЗДО, психологи, студенти, усі, кого цікавила запропонована проблематика. Тільки у чаті ми отримали привітання з Київщини, Житомирщини, Запоріжжя, Миколаївщини, з Криворіжжя, Сумщини, з Дніпровщини, Кіровоградщини, Волині, Тернопільщини, Хмельниччини та Донеччини! Колективи ліцеїв та університетів передали теплі вітання.

Завдяки злагодженій роботі групи підтримки (Оксана Голюк-Тишик, Наталя Родюк та Ольга Більська), технічній підтримці від інформаційного центру Педуніверситету, організаційній підтримці хабу «NotBox» досвід виявився напрочуд позитивним.