Cекційні засідання педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти

25.08.2020

На базі освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського у дистанційному форматі відбулися секційні засідання серпневої конференції педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Вінницької міської ОТГ, а саме: методичні об’єднання вчителів української мови та літератури, учителів іноземних мов, математики, інформатики, географії, хімії, художньо-естетичного циклу, трудового навчання, обслуговуючої праці, груп продовженого дня, педагогів-організаторів, соціальних педагогів, вихователів – методистів закладів дошкільної освіти, практичних психологів ЗДО, інструкторів з фізичної культури, вихователів санаторних груп та груп компенсуючого типу, музичних керівників, вчителів-логопедів і тифлопедагогів. Понад 20 науково-педагогічних та педагогічних працівників Педуніверситету провели Zoom-конференції, запропонувавши освітянам міста змістовні, актуальні майстер-класи. З методичними рекомендаціями щодо викладання навчальних дисциплін ознайомили педагогів методисти КУ «Міський методичний кабінет». Захід переконливо підтвердив, що співпраця педагогічного університету, Департаменту освіти ВМР, міської методичної служби, вчителів і педагогів дошкілля є не лише необхідною, а й найбільш ефективною, адже об’єднані зусилля дають кращий спільний результат!