Cемінар-практикум «Застосування дидактичних онлайн-ігор на уроках математики»

06.10.2020

6 жовтня 2020 року на базі центру «Освітній хаб ʺNotBoxʺ» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було проведено семінар-практикум «Застосування дидактичних онлайн-ігор на уроках математики». Захід мав на меті здійснити огляд наявних дидактичних математичних онлайн-ігор, розглянути можливості їх застосування на уроках математики в 5-6 класах та як елементу дистанційного навчання.

Карантинні обмеження не дозволили організаторам події зібрати велику кількість учасників, разом із тим присутні педагоги підкреслили, що формат спілкування у малій групі є комфортним і продуктивним. Висловлюємо щиру вдячність Воєводі Аліні Леонідівні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри алгебри і методики навчання математики, за актуальність теми, високий професійний рівень її висвітлення, щирість у спілкуванні й глибоке розуміння специфіки викладання математики в школі.