«Чи варто спілкуватися з ботом?»

Хоча цьому запитанню, мабуть, передують інші: «Хто такий бот? Як його розпізнати?»

Відповіді можете отримати під час вебінару, що відбудеться 27 вересня 2022 року о 15.00.

Учасники вебінару отримають практичні рекомендації, як розпізнати «хорошого» та «поганого» бота, виявити й протистояти ботам в соціальних мережах; поради з поведінки й етикету віртуального спілкування, щоб убезпечити себе від шахраїв та маніпуляцій.

Вебінар буде корисний для адміністрацій шкіл, учителів-предметників, класних керівників, студентів, активних батьків та усіх охочих, аби захистити себе від інформаційних загроз і забезпечити максимальну користь від віртуального спілкування.

Спікерка: Косовець Олена Павлівна

кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри математики та інформатики факультету математики, фізики і комп’ютерних наук Вінницького державного педагогічного університет імені Михайла Коцюбинського,

викладачка-методистка вищої категорії,

експертка з питань навчання людей з порушеннями зорового апарату,

тренерка Центру освіти дорослих,

тренерка грантових програм «Meet and Code».

Участь безкоштовна, за бажанням педагогічні працівники можуть отримати сертифікати про підвищення кваліфікації (обсяг − 2 години).

Обов’язкова попередня реєстрація за покликанням

Захід відбувається у співпраці освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та «Центру Освіти Дорослих Вінницької громади» за підтримки Вінницької міської ради й DVV International Ukraine, за сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Вер 27 2022