До 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2021 року, відбувся захід присвячений 35-м роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС. Запрошеним гостем став Олександр Купний, журналіст, дозиметрист об’єкту “Укриття” ЧАЕС (в минулому), власник YouTube каналу “Кофе со вкусом Чернобыля”. До події долучилися викладачі й студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

Зустріч проходила у форматі живого спілкування, тож учасники мали можливість ставити свої запитання. Упродовж зустрічі пан Олександр висловив свою думку щодо причин трагедії, а також розповів, що саме спонукало його поїхати на роботу в Чорнобиль. Говорили й про те, чи становить нині Чорнобильська АЕС небезпеку, про проєкти, які б сприяли збереженню території зони.

Тож, дякуємо Олександру Купному за цікаву й інформативну зустріч, а також усім, хто долучився до події.

Для тих, кому цікаво більше дізнатися про Чорнобильську катастрофу: Alexandr Kupnyi “Кофе со вкусом Чернобыля”

Тра 05 2021