Запрошуємо на тренінг «Медіаграмотність у віртуальному світі. Інформаційна гігієна: як не потрапити у пастку дезінформації».

Спікерка – Олена Косовець, кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри математики та інформатики факультету математики, фізики і комп’ютерних наук Вінницького державного педагогічного університет імені Михайла Коцюбинського, викладачка-методистка вищої категорії, експертка з питань навчання людей з порушеннями зорового апарату, тренерка Центру освіти дорослих, тренерка грантових програм «Meet and Code».

Під час тренінгу Ви отримаєте знання та практичні навички з інформаційної гігієни, самостійно навчитесь здійснювати аналіз інформації за журналістськими стандартами, оволодієте навичками розрізняти факти через призму критичного сприйняття публікацій та повідомлень.

Ви також зумієте визначати ознаки фейків та будете їх класифікувати, визначати потенційні загрози для адекватного реагування на них через служби фактчекерів та кіберполіцію України.

У подальшому віртуальному спілкуванні ви зможете використовувати набуті знання для детального аналізу новин та публікацій, отримаєте рекомендації щодо достовірних офіційних джерел та каналів українських ЗМІ.

Участь безкоштовна.

Умови отримання сертифікатів зазначені в реєстраційній формі.

Попередня реєстрація за покликанням

Лют 07 2023