9 червня 2022 року запрошуємо взяти участь у вебінарі «Музикотерапія як метод гармонізації психофізіологічного і соматичного здоров’я людини в умовах надзвичайної ситуації». Початок об 11:00.

Захід має на меті ознайомлення вчителів музичного мистецтва та педагогів закладів мистецької освіти з методами надання корекційної допомоги і психосоціальної підтримки дорослим і дітям, що опинилися в надзвичайній ситуації, засобами музикотерапії.

Спікер – Кравцова Наталія Євгеніївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Захід безкоштовний!

Чер 09 2022