Налаштування безпеки для гаджетів. Як зберегти та захистити персональні дані

Налаштування безпеки для гаджетів. Як зберегти та захистити персональні дані

Щодня мільйони з нас виходять на зв’язок online, щоби почути і побачити один одного. Соціальні мережі та месенджери стали основними каналами безперервної  комунікації. Деякі з них, окрім стандартного обміну текстовими повідомленнями, забезпечують аудіо- та відеоспілкування, обмін файлами і геолокацією, веб-конференції, місце для зберігання даних та багато іншого. Відтак постає питання безпеки.

Що ми знаємо про безпеку популярних месенджерів, наскільки добре вони захищені? Які ризики існують для користувачів? Чи усі соціальні мережі, месенджери пропонують конфіденційність, приватність, анонімність?

Саме ці актуальні питання запрошуємо обговорити на тренінгу зі спікеркою Оленою Косовець, кандидаткою педагогічних наук, старшою викладачкою кафедри математики та інформатики факультету математики, фізики і комп’ютерних наук  Вінницького державного педагогічного університет імені Михайла Коцюбинського, викладачкою-методисткою вищої категорії, експерткою з питань навчання людей з порушеннями зорового апарату, тренеркою Центру освіти дорослих, тренеркою грантових програм «Meet and Code».

Учасники онлайн-тренінгу ознайомляться з рекомендаціями щодо  особливостей спілкування засобами соціальних мереж (на прикладі YouTube, Facebook, Instagram, TikTok) та месенджерів (на прикладі, Viber та Telegram).

Подія відбудеться 14 лютого о 15:00 год.

Попередня реєстрація за покликанням

Учасники матимуть можливість переглянути захід у записі.  Покликання на відеозапис буде надіслано на електронні адреси всіх зареєстрованих.

Дата

Лют 14 2023
Expired!

Час

15:00
Категорія

Recent comments