Онлайн інфо-медійний табір для студентів

Ну, що, друзі, трохи зміцнили свій інфомедійний імунітет? Якщо НІ, ми готові посприяти цьому і пропонуємо рухатись далі!

Ми готові анонсувати початок другого етапу!

Хутчіш до нашого інтелектуального табору для студентів, «прокачайте» здобуті під час вебінарів знання, «відшліфуйте» навички інфомедійної грамотності та спробуйте себе у ролі тренерів!  Отримайте незабутній досвід та Сертифікати !

Детальніше про умови другого етапу, який пропонує команда Інформаційного імунітету України, ви дізнаєтесь в середу 02 грудня о 17:30  під час урочистого відкриття інтелектуального табору

Переходьте за посиланням

Код доступу: 767850

Учасники, які відвідали наші вебінари та активно долучались до першого етапу нашого проєкту – очікуйте на сертифікати у своїй поштовій скринці !

Ми щиро вдячні всім, хто долучається то такої важливої справи – формування інформаційного імунітету.

Адже бути інформаційно здоровим це найсучасніший тренд!

Гру 02 2020