Онлайн-семінар «Організація якісного освітнього процесу в початковій школі засобами інноваційних електронних освітніх ресурсів»

Захід має на меті:

• ознайомити освітян з можливостями електронного засобу навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів КМ МЕДІА Ed Profi»;

• надати методичні рекомендації та інструкції користувачам електронним засобом навчального призначення «КМ Меdіа Ed Profi»;

• розкрити переваги використання мультимедійного дидактичного матеріалу «КМ Меdіа Ed Profi» для управління всебічним розвитком здобувачів освіти.

Додаткову інформацію можна отримати у координаторів за т. 097 6 800 900; 073 6 800 901.

Посилання для реєстрації:

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО СЕМІНАР