Онлайн Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МИСТЕЦЬКОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ»

Організатор конференції – кафедра мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Мета конференції – залучити кращих фахівців у галузі початкової та дошкільної освіти, мистецтвознавства, історії мистецтва, театру та музики, культурології з метою презентації актуальних проблем мистецької підготовки майбутнього вчителя.

Головні напрями роботи

1. Питання мистецької освіти в контексті соціокультурного простору ХХІ століття
2. Історичні аспекти становлення та розвитку мистецької підготовки майбутнього вчителя
3. Психологічні засади мистецької підготовки майбутніх фахівців
4. Театральне мистецтво як засіб розвитку soft skills дітей у контексті досвіду країн ЄС та України
5. Мистецький аспект сучасного виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку
6. Сучасна мистецька освіта і проблеми формування національної самосвідомості студентів
7. Новітні технології та засоби навчання у мистецькій освіті: теорія та практика

Казьмірчук Наталя Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Барановська Ірина Георгіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Якименко Юлія Ігорівна, Орф-педагог, член Орф-Шульверк асоціації України, викладач кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Лис 24 2020