«Післямова до національного тесту з медіаграмотності: висновки, інсайти, подальші плани»

«Післямова до національного тесту з медіаграмотності: висновки, інсайти, подальші плани»

14 листопада запрошуємо на вебінар «Післямова до національного тесту з медіаграмотності: висновки, інсайти, подальші плани».  Початок о 15:00. Спікерка – Косовець Олена Павлівна.

На вебінарі будемо аналізувати питання національного тесту з медіаграмотності. Кожен зможе перевірити, наскільки добре вміє боротися з фейками та відрізняти ворожу пропаганду.  Також учасники вебінару отримають поради, як організувати та провести тиждень медіаграмотності у закладі освіти.

Нагадаємо, що 27 жовтня відбувся перший національний тест з медіаграмотності у рамках Глобального тижня медіаграмотності як національний проєкт Міністерства культури та інформаційної політики України, спільно з програмою USAID «Мріємо та діємо» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», які виконуються IREX.

Попередня реєстрація за покликанням

Участь безкоштовна! За бажанням педагогічні працівники можуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації (обсяг – 2 год.)

Захід відбувається у співпраці освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та «Центру Освіти Дорослих Вінницької громади» за підтримки Вінницької міської ради й DVV International Ukraine, за сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Дата

Лис 14 2022
Expired!

Час

15:00
Категорія

Recent comments