Презентація посібника «The curriculum for teaching English through Media Literacy»

7 лютого відбудеться презентація посібника з медіаграмотності, інтегрованого у викладання англійської мови – «The curriculum for teaching English through Media Literacy». Щиро запрошуємо долучитися. Початок о 15:00.

На вебінарі матимете змогу ознайомитись з системою вправ для формування інформаційної компетентності та інфомедійної грамотності на уроках англійської мови.

Спікери заходу:

• Зарічна Олена Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри навчання іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

• Киналь Анна Юріївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри англійської філології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

• Петрова Анастасія Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри навчання іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Обов’язкова реєстрація за покликанням

Участь безкоштовна, за бажанням педагогічні працівники можуть отримати сертифікати про підвищення кваліфікації (обсяг – 2 години).

Лют 07 2023