Презентація проєкту «Інформаційний імунітет України»

Панельна дискусія

«Як боротися з дезінформацією у цифровому середовищі?

Що ефективніше — забороняти чи виховувати критичне мислення? Яка роль освіти у цьому процесі та що повинні робити вчителі для формування в учнів навичок критичного сприйняття інформації та промоції свідомого медіаспоживання?»

Організатори проекту – команда Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського,

координатор – Анастасія Крикун

Ми, команда Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського в рамках грантової програми міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України й Академією української преси створили наш власний проєкт “Інформаційний імунітет України”

📌Хто може брати участь у проєкті?

Усі бажаючі, а особливо вчителі шкіл Вінниці та Вінницької області.

📌Коли: жовтень 2020 –грудень 2020

📌Що чекає на учасників проєкту?

І етап: Серія неймовірно цікавих вебінарів від викладачів Вінницького державного педагогічного університету та наших зіркових медіа-експертів. Хто ж вони? Поки це сюрприз!🤫

📌Чого Ви навчитесь:

Орієнтуватися в сучасному інформаційному середовищі

Розпізнати дезінформацію та пропаганду

Виявляти політтехнологічні хитрощі і таким чином захищати себе від їхніх впливів.

Сформуєте базові навички емоційного інтелекту в сучасному інфомедійному просторі та зробите медіаграмотність щоденною звичкою!

Жов 21 2020

Розташування