«Психосоціальна підтримка в умовах критичних життєвих ситуацій»

30 вересня запрошуємо на вебінар «Психосоціальна підтримка в умовах критичних життєвих  ситуацій». Початок о 16:00.

Спікери:

Хаджирадєва Світлана Костянтинівна,  доктор державного управління, професор, координатор міжнародного проекту «Надання психосоціальної підтримки людям, що потрапили у надзвичайну ситуацію, із урахуванням особливостей конфлікту» (Німеччина, Україна, Молдова, Таджикистан)

Кравцова Наталія Євгеніївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

Мета:  ознайомлення вчителів мистецтва (музичного мистецтва) закладів загальної середньої освіти та педагогів закладів мистецької освіти з музикотерапевтичними методами та техніками надання корекційної допомоги і психосоціальної підтримки дорослим і дітям, що опинилися в критичній життєвій ситуації.

Цільова аудиторія: викладачі ЗВО, учителі музичного мистецтва, педагоги закладів мистецької освіти, психологи.

Участь безкоштовна, за бажанням педагогічні працівники можуть отримати сертифікати про підвищення кваліфікації (обсяг − 2 години).

Обов’язкова попередня реєстрація за покликанням

Захід відбувається у співпраці освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та «Центру Освіти Дорослих Вінницької громади» за підтримки Вінницької міської ради й DVV International Ukraine, за сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Вер 30 2022