28 червня запрошуємо взяти участь у вебінарі «Технологія розробки змісту і структури дистанційного супроводу шкільного курсу математики».  Початок о 10:00.

Захід має на меті показати як можна планувати навчальну діяльність учнів з математики в умовах дистанційного навчання з використанням різноманітних засобів та інструментів та розробляти конспект дистанційного уроку.

Спікер – Михайленко Любов Федорівна, доктор педагогічних наук, доцент кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Захід безкоштовний!

Чер 28 2022