Творча лабораторія «Незвичайне у звичайному» (Методика складання розповіді за картиною)

Творча лабораторія «Незвичайне у звичайному» (Методика складання розповіді за картиною)

20 травня 2022 року запрошуємо взяти участь у майстер-класі Творча лабораторія «Незвичайне у звичайному» (Методика складання розповіді за картиною).

Початок о 14:00. Приєднатися можна за покликанням.

Захід покликаний допомогти вихователям, студентам спеціальності «Дошкільна освіта» створювати різні ситуації, спрямовані на розвиток уяви, мовлення, мислення та творчих проявів дошкільників у роботі над картиною з використанням дослідницько-експериментальної діяльності. Учасники вебінару зможуть побачити «незвичайне у звичайному» та створювати в режимі «тут і зараз» продукти дитячої праці. Головна ідея майстер-класу – творча взаємодія дорослих і дітей у продуктивній діяльності.

Спікери:

Шикиринська Олександра, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Колеснік Катерина, доктор філософії PhD, старший викладач кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Карук Інна, аспірант та асистент кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Захід безкоштовний. Усі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації на 4 год.

Дата

Тра 20 2022
Expired!

Час

14:00
Категорія

Recent comments