Вебінар «Основи кібербезпеки: хто такі хакери та як їм протидіяти».

#VSPU #NotBox #hub #кібербезпека #вебінар

17 червня запрошуємо взяти участь у вебінарі «Основи кібербезпеки: хто такі хакери та як їм протидіяти».

Початок о 15:00.

Спікер – Косовець Олена Павлівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри математики та інформатики факультету математики, фізики, комп’ютерних наук і технологій Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, викладач-методист вищої категорії, експерт з питань навчання людей з інвалідністю за зором.

Учасники вебінару дізнаються, хто такі хакери, які бувають хакери та методи їхньої роботи. Також поговоримо про методи соціальної інженерії, що таке фішинг, вішинг, скімінг та інші методи проникнення хакерів у гаджети для крадіжки ваших персональних даних.

Запрошуємо всіх охочих!

Попередня реєстрація за покликанням

Участь безкоштовна, за бажанням педагогічні працівники можуть отримати безкоштовний сертифікат про підвищення кваліфікації (обсяг – 2 год.)

Чер 17 2022