«Виховний потенціал історії математики на уроках та в позаурочний час»

27 червня запрошуємо взяти участь у вебінарі «Виховний потенціал історії математики на уроках та в позаурочний час». Початок 15.00.

Захід має на меті обговорення з вчителями математики питань розвитку математики в Україні та можливостей застосування історичного матеріалу на уроках математики та в позаурочний час з метою підвищення інтересу до вивчення предмету та  виховання в учнів патріотизму.

Спікер – Воєвода Аліна Леонідівна, доцент кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Покликання на реєстрацію

За бажанням учасники можуть отримати безкоштовний сертифікат про підвищення кваліфікації (обсяг – 2 год.).

Покликання на вебінар буде надіслано 27 червня до 14.00 на електронні адреси зареєстрованих учасників.

Захід безкоштовний!

Чер 27 2022