«Забезпечення права на освіту в умовах воєнного стану»

28 червня запрошуємо взяти участь у вебінарі «Забезпечення права на освіту в умовах воєнного стану». Початок об 11:00.

Захід має на меті ознайомлення учасників вебінару із трансформацією механізму забезпечення права на освіту в умовах воєнного стану, його особливостями та напрямами удосконалення в аспекті міжнародного і національного законодавства.

Спікери:

Мельничук Ольга Федорівна, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри публічно-правових дисциплін Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

Кронівець Тетяна Миколаївна, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри фундаментальних і приватно-правових дисциплін Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, адвокат, старший партнер АО «СОЛОМОН»

Покликання на реєстрацію

Захід безкоштовний!