Засідання круглого столу «Форсайт розвитку математичної та інформатичної освіти на Вінниччині і в Україні»

Модератором зустрічі є кафедра математики та інформатики

Спікер ‑ Клочко Ігор Якович, учитель-методист, викладач математики Вінницького центру освітніх технологій, переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», фіналіст ІІІ етапу зазначеного конкурсу.

Тема виступу: «Математика та мистецтво життя»

Спікер – Музика Олександр Леонідович, переможець Всеукраїнської олімпіади з педагогіки, кращий студент ВДПУ (2004-2005 років), випускник фізико-математичного факультету

(Інституту перспективних технологій, економіки та фундаментальних наук) ВДПУ імені Михайла Коцюбинського (2005 року).

Тема виступу: «Чи є життя після фізмату?»

Захід має на меті обговорення стану математичної освіти в Україні, основних її проблем в контексті освітньої реформи і прийняття спільних рішень, направлених на перспективу розвитку освіти у галузі математики, прикладної математики, інформатики й підготовки висококваліфікованого вчителя математики для закладів загальної середньої освіти.

Основні питання, на яких буде закцентовано увагу на цій зустрічі це розвиток дітей, стимулювання розвитку їхнього емоційного інтелекту, розвиток особистості учня і творчого потенціалу вчителя.

Чекаємо на вас у GooglеMeet за посиланням

Лис 19 2020

Розташування