«Знайомтесь: українські блогери»

«Знайомтесь: українські блогери»

Чи є українські блогери? Хто вони? 29 листопада поговоримо про українських блогерів і хто вони такі.

Блогерство – це як нова професія, але не просто професія, це покликання. Саме так стверджують ті, хто займається блогінгом як основним видом діяльності. І кажуть, що успіх приходить саме до тих з них, хто знаходять свою нішу та актуальну тему. Адже підписники повинні відчувати щирість емоцій.

Українські блогери показали, що можуть створювати якісний контент та працювати з великими брендами не гірше за своїх іноземних колег.

Пропонуємо познайомитися з українськими блогерами, на яких потрібно обов’язково підписатися в Instagram та YouTube.

Вебінар буде корисний для студентів, адміністрації школи, учителів-предметників, класних керівників, активних батьків та усіх бажаючих, які хочуть дізнатися про цікаві українські YouTube-канали та Instagram-профілі.

Покликання на реєстрацію

Участь безкоштовна! За бажанням педагогічні працівники можуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації (обсяг – 2 год.)

Захід відбувається у співпраці освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та «Центру Освіти Дорослих Вінницької громади» за підтримки Вінницької міської ради й DVV International Ukraine, за сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Дата

Лис 29 2022
Expired!

Час

15:00
Категорія

Recent comments