Напишіть нам

      Подати заявку

Освітній хаб «Notbox» – це простір навчання й відпочинку, змістовного спілкування й нових знайомств, креативних ідей і гарного настрою!

      Правила проведення заходів у хабі «Notbox»

— Налаштуйтеся на позитив. Ми відповімо Вам взаємністю.

— Якщо потрібна техніка — зверніться до адміністратора. Він допоможе все підключити й налаштувати, проконсультує щодо роботи з технічними засобами.

— У разі виникнення будь-яких запитань також звертайтеся до адміністратора. Ми готові до спільної роботи й зацікавлені у якісному проведенні Вашої події.

— Дбайливо ставтеся до меблів та обладнання хабу.

— Будьте уважними й не залишайте ваші речі без нагляду.

— Під час проведення події її організатори несуть повну відповідальність за стан приміщення та надане обладнання, за поведінку відвідувачів заходу.

— Після завершення заходу залиште приміщення в охайному стані, поверніть технічні засоби адміністратору, меблі – на їхні місця.

— Ми знаємо, що Ви будете акуратні й обережні, але у випадку пошкодження нашого обладнання маєте відшкодувати його вартість.

— Для підготовки та завершення події організатори мають 1 годину до початку заходу й 30 хвилин після його завершення.

      Сподіваємося, що творча й комфортна атмосфера хабу подарує Вам бажання повертатися у «Notbox» знову й знову!

      Важливо! Надіслана Вами заявка на проведення події потребує підтвердження адміністратором хабу. Відповідь щодо можливості проведення запропонованої Вами події надійде на зазначену Вами електронну адресу впродовж 48 годин.

Після погодження Вашої заявки деталі проведення події узгоджуються в телефонному або очному режимі з адміністратором хабу. Звертайтеся за номерами (0432) 27-83-91, 067-416-20-22.