24.11.2020

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми мистецької підготовки майбутнього вчителя» (VIII школа методичного досвіду).

Враховуючи вимоги сьогодення, захід було проведено у дистанційному форматі.

З вітальним словом виступили ректор Педуніверситету, голова організаційного комітету, заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук, професор Наталія Іванівна Лазаренко; проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Алла Миколаївна Коломієць; проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Сидорівна Бровчак.

З цікавими та змістовними доповідями виступили: доктор педагогічних наук, професор Тетяна Петрівна Зузяк, доктор педагогічних наук, професор Ірина Анатоліївна Малашевська, завідувач кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Петрівна Демченко, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Георгіївна Барановська, кандидат мистецтвознавства, доцент Тетяна Іванівна Сідлецька, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України та Національної спілки краєзнавців України Тетяна Петрівна Пірус, здобувач ступеня вищої освіти “магістр” Тетяна Горковенко.

Яскраві майстер класи презентували Орф-педагог, член Орф-Шульверк асоціації України Юлія Ігорівна Якименко; кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Георгіївна Барановська; кандидат педагогічних наук, доцент Наталя Степанівна Казьмірчук.

Майстер-класи було проведено на базі центру «Освітній хаб ʺNotBoxʺ» Педуніверситету. Команда хабу висловлює вдячність кафедрі мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти за співпрацю.

Бажаємо організаторам і учасникам конференції реалізації запланованого!

І, безсумнівно, проведена конференція стане підґрунтям нових, креативних ідей, значущих для учасників освітнього процесу, а відтак і суспільства в цілому!