Антивірусний захист. Методи соціальної інженерії, спам та фішин, вішинг та інші популярні методи соціальної маніпуляції у віртуальному просторі

Майже всі сфери діяльності людини неможливо уявити без використання комп’ютера. Виникає питання, яким чином захистити інформацію в мережі та на персональному комп’ютері.

Антивірусні програми регулярно оновлюються, щоб залишатися ефективними проти нових загроз, а віруси та інші шкідливі програми постійно еволюціонують, стають складнішими.

Чимало шкідливих програм поширюються через Інтернет, тому антивірусна програма може захистити ваш комп’ютер від інтернет-загроз, таких як фішинг, вірусні сайти та інші.

Протягом тренінгу розглянемо та обговоримо:

• антивірусні програмами;

• приклади антивірусних програм;

• їх переваги та недоліки;

• методи соціальної інженерії;

• поняття фішингу, вішингу, скрімінгу;

• методи проникнення шкідливого програмного забезпечення у гаджети для крадіжки персональних даних

Спікерка – Олена Косовець, кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри математики та інформатики факультету математики, фізики і комп’ютерних наук  Вінницького державного педагогічного університет імені Михайла Коцюбинського, викладачка-методистка вищої категорії, експертка з питань навчання людей з порушеннями зорового апарату, тренерка Центру освіти дорослих, тренерка грантових програм «Meet and Code»

Подія відбудеться 21 березня о 15:00 год.

Бер 21 2023