Безпека дітей у кіберпросторі. Програми та віртуальні онлайн-помічники батькам для догляду за віртуальною гігієною дітей та підлітків

Згідно з останньою статистикою проведеного дослідження Proinsight Lab у партнерстві з Уповноваженим з прав дитини Миколою Кулебою і Служба порятунку дітей, в Україні 96% дітей у віці 10-17 років постійно користуються інтернетом.

34% дітей та підлітків проводять в інтернеті від 3 і до 5 годин щодня, 28% – 1-2 години щодня, 13% – від 5 до 7 годин, а 10,4%  – понад 7 годин щодня.

Звісно, інтернет відкриває і дорослим, і дітям нові можливості, але разом із тим нам варто пам’ятати про основні ризики, з якими можуть стикнутися діти та розуміти, як їм допомогти в таких ситуаціях.

У рамках тренінгу учасники ознайомляться із важливими порадами та правилами спілкування дітей у віртуальному просторі, як налаштувати батьківський контроль за віковими обмеженнями, про ризики після розголошення персональної інформації та наслідки публікації фотографій та персональної інформації в соцмережах.

Учасники тренінгу отримають рекомендації як убезпечити дітей від шахраїв і забезпечити їхню приватність в соціальних мережах.

Подія відбудеться 7 березня о 15:00 год.

Покликання на реєстрацію

Захід також можна буде переглянути у записі. Покликання на відеозапис надійде на електронні адреси всіх зареєстрованих.

Бер 07 2023