Запрошуємо на вебінар «Готуємося до національного мультипредметного тесту: українська мова крок за кроком. Фонетика.»

Дати й час проведення: 28 лютого 2023 року, 15:30

Вид: вебінар

Захід створено для того, аби  допомогти учням одинадцятого класу у підготовці до виконання завдань з української мови національного мультипредметного  тесту; визначити орієнтири в масиві навчального матеріалу для самопідготовки, відповісти на питання старшокласників, що стосуються тем за розділами навчальної програми.

Цільова аудиторія: учні одинадцятого класу

Вебінар проводить Гороф’янюк Інна Валентинівна,  кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана з наукової роботи факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Захід безкоштовний!

Реєстрація за покликанням