«Молодь – громада – влада»

Мета проєкту: подолання інертності студентської молоді, формування особистісних і громадянських цінностей.
Хто може брати участь у проєкті?
Цільова аудиторія: студентська молодь (віком 17-25 років), лідери студентської спільноти закладів вищої освіти м. Вінниці. Також до участі можуть долучитися ВСІ охочі!
Проєкт триватиме до середини жовтня 2021 року.

Що чекає на учасників проєкту:
• Дискусія «Піраміда Маслоу – перевірено на міцність молоддю»;
• Серія актуальних інтервʼю «Міське врядування: структура й повноваження», «Громада і влада – механізми взаємодії»;
• Хакатон «Успішні кейси взаємодії молоді з ВМР»;
• Воркшоп «Цінності української молоді»;
• Інтернет – челендж #НЕвсеодно.

Долучитися до участі можна за посиланням

Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні. Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна Громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території країни, яка перебуває під контролем Українського Уряду (підконтрольній Уряду території, ПУТ), в тому числі на ПУТ Донецької і Луганської областей.

Вер 01 2021