Музичне краєзнавство Вінниччини в мистецькій освіті: сучасний стан та перспективи

Музичне краєзнавство Вінниччини в мистецькій освіті: сучасний стан та перспективи

На сучасному етапі розвитку мистецької освіти України, особливо в умовах повномасштабного воєнного вторгнення російської федерації на терени Незалежної України, в рамках викладання мистецьких дисциплін важливо підкреслити значимість духовного відродження нації та поваги до українських національних традицій як усієї України загалом, так і окремих її регіонів.

Виникає необхідність глибшого дослідження мистецького минулого своєї малої Батьківщини, визначення її місця в українському музичному просторі, дослідження культури рідного краю, усвідомлення національної самоіндентифікації.

У рамках вебінару учасники ознайомляться із основними принципами дослідження  музичного краєзнавства, ключовими подіями музичного життя Вінниччини в контексті розвитку української музичної культури в історичному та загальнокультурному вимірі.

Захід проводить Сізова Нінель Степанівна, диригент-хормейстер, кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського.

Дата й час проведення: 27 квітня 2023 року, 15:00.

Реєструйтесь за покликанням

Дата

Кві 27 2023
Expired!

Час

16:00
Категорія

Recent comments