Основи кібербезпеки. Хто такі «хакери» і чим вони займаються. Віруси, методи поширення шкідливого програмного забезпечення

Готуючись до наступного тренінгу, наша команда запитала у chat GPT «Чи варто остерігатися хакерів?» І ми отримали таку відповідь:

«Хакери, як і будь-які злочинці, можуть завдати шкоди людям, компаніям та організаціям через свою злочинну діяльність. Однак, не слід боятися хакерів в цілому. Багато хакерів не займаються злочинною діяльністю, а використовують свої знання для розвитку програмного забезпечення та для захисту комп’ютерної системи від інших хакерів.

Також варто враховувати, що багато випадків кібератак відбуваються через людський фактор – люди можуть бути необачними при використанні своїх комп’ютерів та мережі Інтернет, встановлювати ненадійне програмне забезпечення, відкривати спам-листи та натискати на посилання від невідомих джерел.

Отже, слід уважно поводитися в Інтернеті та дотримуватися базових правил кібербезпеки, але не варто панікувати і боятися хакерів в цілому. Важливо бути обачним та знати, як захистити свої особисті дані та комп’ютерну систему від можливих кібератак.»

Доповнимо до сказаного, що учасники та учасниці тренінгу дізнаються хто такі хакери, які бувають хакери та методи роботи хакерів. Навчаться як протидіяти хакерським атакам та захистити свою цифрову інформацію. В подальшому зможуть використовувати набуті знання для детального аналізу своїх дій та аналізувати можливі способи ураження шкідливим програмним забезпеченням.

Саме такі актуальні питання ми обговоримо на тренінгу зі спікеркою Оленою Косовець, кандидаткою педагогічних наук, старшою викладачкою кафедри математики та інформатики факультету математики, фізики і комп’ютерних наук  Вінницького державного педагогічного університет імені Михайла Коцюбинського, викладачкою-методисткою вищої категорії, експерткою з питань навчання людей з порушеннями зорового апарату, тренеркою Центру освіти дорослих, тренеркою грантових програм «Meet and Code»

Подія відбудеться 14 березня о 15:00 год.

Реєстрація тут

Захід також можна буде переглянути у записі. Покликання на відеозапис надійде на електронні адреси всіх зареєстрованих.

Бер 14 2023