Новини. Серпень.

Новини. Серпень.

29.08.2022

Серпень 2022 року для освітнього хабу «NotBox» став багатим на події. 12 вебінарів найрізноманітнішої тематики було запропоновано широкому загалу. Ми вчилися мислити критично й активно взаємодіяти онлайн, грати у «Світ Громад» і виготовляти лялечок з рослинних матеріалів, створювати мультфільми та говорити англійською, поринули у світ театру та музичного мистецтва.

Нашими спікерами стали науково-педагогічні працівники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Олена Косовець та Анна Киналь, Ірина Красильникова  та Олена Верещагіна-Білявська, Таміла Довгалюк і Тамара Леся Старовойт та Ірина Барановська.

Ми продовжуємо співпрацю з Центром Освіти Дорослих Вінницької міської громади, а відтак до наших заходів приєднуються не лише педагогічні працівники, а всі охочі 18+.

І трошки статистики.

507 учасників! Дистанційний формат творить дива. Географія участі вражає! Окрім Вінниці й найближчих до нас Немирова, Жмеринки, Тульчина, це Ніжин, Слов’янськ, Львів, Суми, Житомир, Київ, Умань, Мелітополь, Коростишів, Черкаси, Хмельницький, Харків, Полтава, Рівне, Бердянськ, Чернігів і ще, без перебільшення, десятки міст, містечок, сіл нашої країни. І це ми ще не сказали, що до нас приєднуються й ті, хто зараз перебуває за кордоном.

Щиро дякуємо всім учасникам заходів! Ви подарували нам впевненість у тому, що працюємо не даремно.

Тримаймо освітянський стрій! І рушаймо в новий навчальний рік!

Пошук

Останні події

Архіви

Категорії