Презентація-відкриття Центру Освіти Дорослих

19.02.2021

Навчання впродовж життя – це необхідність, котру диктує сучасний, швидко змінний світ. До такого висновку доходять нині не лише освітяне, а й звичайні мешканці Вінниці. Особливо важливо, що напрями спільної діяльності вибудовують інститути громадянського суспільства й заклади вищої освіти, представники місцевої влади й міжнародні громадські організації.

Отож, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського вітає Центр Освіти Дорослих Вінницької громади з Днем народження! На презентації-відкритті Центру ректор ВДПУ Наталія Іванівна Лазаренко підкреслила, що кафедри й факультети університету, освітній хаб «NotBox» готові стати майданчиками Центру Освіти Дорослих. І найближче майбутнє переконливо це підтверджує, адже днями, 22 лютого, на базу хабу розпочне роботу перша група ЦОД, що навчатиме вчителів сучасним засобам дистанційної освіти.

Нехай навчання буде в радість, відкриває кожній людині нові простори власного розвитку та зміцнює потенціал нашої громади!