Тижні Німеччини в Україні 2020

07.10.2020

07 жовтня 2020 року на базі центру «Освітній хаб ʺNotBoxʺ» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського до «Тижнів Німеччини в Україні 2020» проведено інтерактивну гру для учнівської молоді, присвячену 30-річчю офіційного об’єднання німецьких держав — ФРН і НДР.

Організаторами заходу за підтримки Посольства Німеччини в України стали громадська організація «Центр Поділля-Соціум» у співпраці та партнерстві з освітнім хабом «NotBox» Педуніверситету.

Учасниками змагання стали учнівські команди закладів загальної середньої освіти: КЗ «Гуманітарна гімназія № 1 імені М. І. Пирогова Вінницької міської ради», КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 2 Вінницької міської ради», КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради», КЗ «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді».

Захід мав на меті залучення учнівської молоді до німецько-української співпраці, ознайомлення з історією й культурою Німеччини.

Додамо, що бажання взяти участь у грі виявило значно більше вінницьких шкіл. Отож, організація подій для дітей, які вивчають німецьку мову, на часі!