Відвідувачі про хаб

Інна Сметанюк, голова громадської організації «Крок назустріч»

Хаб «NotBox» ‒ це реально крутий, сучасний простір для ініціативних, творчих освітян, які хочуть втілювати свої ідеї щодо реалізації проєктів, конкурсів, турнірів поза межами навчальної програми. Унікальна можливість для зародження партнерських зв’язків студентської та учнівської молоді, викладачів та педагогів, громадських діячів та просто активної молоді нашої громади!

Анна Моргун, заступниця Голови Правління Громадської організації «Центр Поділля-Соціум»

Хаб є прекрасною локацією, чудовим прикладом сучасності, комфорту та взаємодії. Для успішної роботи Хабу важливо наповнювати простір такими заходами, які здатні якісно впливати на життя людей. У період глобальних змін та викликів усі ми потребуємо нових компетенцій, навичок ефективного реагування, критичного мислення, креативних підходів, стратегій та комунікацій. Вірю, що Хаб стане саме таким місцем, яке здатне буде впливати на якість життя людей, що його відвідуватимуть.

Людмила Старушко, відділ молодіжної політики Вінницької міської ради

Освітній хаб «NotBox» згуртовує прогресивне студентство задля навчання й розвитку освітньої галузі м. Вінниці та нашої держави в цілому. Девіз «Думай сміливо!» спонукає до активних дій. Бажаю освітній перлині – хабу «NotBox» – стрімких досягнень і зацікавлених відвідувачів!