Вебінар “Переконлива сила онлайн-інструментів на різних етапах уроку”

Набридло дистанційне навчання?

Хочеться урізноманітнити свої уроки інтерактивними та цікавими завданнями?

Прагнете переконатися, що навіть за вимкнутими камерами Ваші учні максимально залучені до навчального процесу?

Запрошуємо на вебінар “Переконлива сила онлайн-інструментів на різних етапах уроку”

30 червня 2022 року. Початок о 15.00.

Вебінар проводить Анна Киналь

• вчитель англійської та німецької мов Вінницького технічного ліцею,

• кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри англійської філології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського,

• фіналіст програми Американських Рад «Відкритий світ»,

• координатор грантового проєкту «Інформаційний імунітет України» у ВДПУ,

• тренер Центру Освіти Дорослих Вінницької міської громади.

Захід безкоштовний.

Обов’язкова попередня реєстрація за покликанням

Педагогічні працівники можуть отримати безкоштовні сертифікати про підвищення кваліфікації (обсяг – 2 години).

Захід організовано у співпраці з «Центром Освіти Дорослих Вінницької громади». «Центр освіти дорослих» – це проєкт, що реалізується у партнерстві з Вінницькою міською радою за підтримки DVV International Ukraine та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Чер 30 2022