Актуальні проекти

Звіт щодо Проєкту Соціальної Дії
в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці
для соціальної згуртованості» (SC3)
«Молодь – громада – влада»

 Проєкт соціальної дії  «Молодь – громада – влада» – це проєкт про студенську молодь і для молоді, про виховання активних, свідомих громадян суспільства.
Тривалість проєкту: 01.04.2021 – 01.10.2021. Проєкт має продовження.
Під час розробки проєкту були отримані листи підтримки від Департаменту освіти, Департаменту правової політики та якості, відділу молодіжної політики Вінницької міської ради
До заходів проєкту долучилися представники відповідних департаментів та відділу:
– актуальне інтервʼю з теми «Міське врядування: структура й повноваження» – Мончак Юлія Вікторівна, начальник відділу молодіжної політики, й Таїсія Дембовська, спеціаліст відділу молодіжної політики Вінницької міської ради;
– актуальне інтервʼю з теми «Громада і влада – механізми взаємодії» – Малецька Наталія Анатоліївна, начальник інформаційно-аналітичного відділу, та Хорошев Володимир Ілліч, заступник начальника інформаційно-аналітичного відділу Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради;
– хакатон «Успішні кейси взаємодії молоді з ВМР» – Перекрестенко Наталія Василівна, начальник відділу виховання та позашкільної роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради.
Команда проєкту взяла участь у круглому столі «Інформаційне, правове та управлінське забезпечення інноваційного розвитку регіону», організаторами якого стала кафедра права і публічного управління Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Зокрема, Тетяна Дрозд виступила з доповіддю на тему «Хаб «NotBox» як простір освітньої взаємодії та розбудови громадянського суспільства (на прикладі роботи над проєктом «Молодь – громада – влада»)»
27 вересня про ідею створення й реалізацію проєкту «Молодь – громада – влада» йшлося в програмі «Час змін» радіокомпанії «Місто над Бугом». Переглянути відео можна за покликанням.
Проєкт виявив лідерів студентської спільноти й підвищив рівень активності й зацікавленості молодіжної громади.
Учасники базової групи проєкту пройшли опитування «Проєкт «Молодь – громада – влада»: очікування й враження». 97% опитаних погоджуються, що проєкт виправдав їхні очікування; лише 3% зазначили, що важко визначитися. Всі учасники відзначили, що заходи проєкту пройшли на високому рівні. 94% опитаних дадали також, що отримали нові знання та навички, беручи участь у цьому проєкті.
Учасники базової групи проєкту пройшли також вихідне опитування «Сучасні національні цінності українського народу». Відбулося зростання середнього балу за такими цінностями, як: самореалізація, цікава робота, повага, освіта, суспільне визнання, лідерство, влада. Отож, можемо зробити висновок, що проведені заходи вплинули на формування ціннісних орієнтацій студентської молоді, сприяли розвитку активності й соціальної свідомості.
Проєкт «Молодь – громада – влада» реалізовано за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ «МОЛОДЬ – ГРОМАДА – ВЛАДА»