Навчання за програмою підвищення кваліфікації тренерів І та ІІ категорій

Розпочинаємо набір на навчання за програмою підвищення кваліфікації тренерів І та ІІ категорій.

Навчання триватиме з 20 по 25 березня 2023 року, початок занять о 14:00.

Формат занять: онлайн.

Цільова аудиторія: тренери І та ІІ категорії  дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів.

Освітній процес забезпечують науково-педагогічні працівники:

• Костюкевич Віктор Митрофанович, заслужений тренер України, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри теорії і методики спорту, лектор ФФУ.

• Вознюк Тетяна Володимирівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри теорії і методики спорту.

• Богуславська Вікторія Юріївна, доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії і методики спорту.

• Бекас Ольга Олександрівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

• Хуртенко Оксана Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання.

• Адамчук Вадим Віталійович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри теорії і методики спорту.

Реєстрація (обов’язкова) за покликанням

Покликання на програму підвищення кваліфікації

Бер 20 - 25 2023