«Антропологічний підхід до розуміння музичного мистецтва: виклики сучасності»

«Антропологічний підхід до розуміння музичного мистецтва: виклики сучасності»

26 серпня запрошуємо на вебінар «Антропологічний підхід до розуміння музичного мистецтва: виклики сучасності». Початок о 14:00.

Спікер – Верещагіна-Білявська Олена Євгенівна, музикознавиця-дослідниця, кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри музикознавства, інструментальної підготовки та хореографії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Вебінар має на меті ознайомлення з антропологічною концепцією розуміння музичного мистецтва, в якій музичний твір та сам процес музикування постають способом втілення світомоделі та  моделі людини. Враховуючи роль музики у процесі людинотворення та зміну контекстів інтерпретації артефактів російської культури в умовах війни, потребує корекції зміст навчальних програм для закладів мистецької освіти усіх рівнів. У часі вебінару буде окреслено принципи підходу до оновлення навчальних програм і художньо-дидактичного репертуару закладів мистецької освіти.

Попередня реєстрація за покликанням 

Участь безкоштовна, за бажанням педагогічні працівники можуть отримати сертифікати про підвищення кваліфікації (обсяг – 6 годин).

Дата

Сер 26 2022
Expired!

Час

14:00 - 20:00
Категорія

Recent comments