Запрошуємо на вебінар «Формування готовності учнів дитячих мистецьких закладів до творчої самореалізації».

Дата й час проведення: 31 березня 2023 року, 12:00

Мета й опис заходу: Захід має на меті ознайомлення викладачів музичного фаху з методичними принципами процесу формування готовності учнів дитячих мистецьких закладів до творчої самореалізації.

Цільова авдиторія: викладачі дитячих мистецьких, спеціалізованих музичних закладів, викладачі ЗВО, науковці-гуманітарії, керівники дитячих музичних гуртків, аспіранти, магістри, бакалаври.

Спікер: Теплова Олена Юріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства, інструментальної підготовки та хореографії Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського.

Захід безкоштовний!

Реєстраця тут

За бажанням педагогічні працівники можуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації (обсяг – 6 год.). Вартість сертифікату – 225 грн.

Бер 31 2023