Запрошуємо на вебінар «Готуємося до національного мультипредметного тесту: українська мова крок за кроком. Морфологія.»

Дата й час проведення: 2 березня 2023 року, 15:30

Вид: вебінар

Захід створено для того, аби  допомогти учням одинадцятого класу у підготовці до виконання завдань з української мови національного мультипредметного  тесту; визначити орієнтири в масиві навчального матеріалу для самопідготовки, відповісти на питання старшокласників, що стосуються тем за розділами навчальної програми.

Цільова аудиторія: учні одинадцятого класу

Вебінар проводить Павликівська Наталія Михайлівна, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Захід безкоштовний!

Реєстрація за покликанням