29 березня запрошуємо на вебінар «Навчаємо та мотивуємо за допомогою коміксів. Онлайн-інструменти та практичні поради».

Початок о 15:00.

Упродовж заходу ви:

– ознайомитесь з інтернет-сервісами для створення коміксів, що сприяють розвитку креативності та викликають інтерес і мотивацію серед учасників освітнього процесу, не залежно від їх вікової категорії, а також формату навчання та дисципліни, що вивчається;

– отримаєте практичні поради та ідеї щодо впровадження коміксів у навчальний процес.

Вебінар проводить Балакірєва Ганна Юріївна, асистент кафедри німецької філології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Обов’язкова реєстрація

Участь безкоштовна, за бажанням педагогічні працівники можуть отримати сертифікати про підвищення кваліфікації (обсяг – 2 години). Вартість – 75 грн.

Бер 29 2023