Особливості спілкування у соцмережах. Як налаштувати приватність віртуальних сторінок, як змінити «інформаційну бульбашку»

Особливості спілкування у соцмережах. Як налаштувати приватність віртуальних сторінок, як змінити «інформаційну бульбашку»

За даними дослідження, поведеного каналом CNN, було виявлено, що 43% новин поширюються через такі соціальні сайти як Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, TikTok.

Ми настільки звикли до листування у соцмережах та месенджерах, що дзвінки стали відбуватися тільки в крайніх або особистих випадках. А в сучасну етикетну норму вже увійшло тверде правило, що здійснення дзвінка − це вторгнення в особистий простір – краще писати в соціальних мережах, ніж телефонувати, оскільки людина може бути зайнята.

Проте крім очевидних можливостей і переваг користування соціальними мережами та месенджерами, існує і ряд серйозних загроз.

Про особливості спілкування у соцмережах запрошуємо поговорити з тренеркою Оленою Косовець, кандидаткою педагогічних наук, старшою викладачкою кафедри математики та інформатики факультету математики, фізики і комп’ютерних наук Вінницького державного педагогічного університет імені Михайла Коцюбинського, викладачкою-методисткою вищої категорії, експерткою з питань навчання людей з порушеннями зорового апарату, тренеркою Центру освіти дорослих, тренеркою грантових програм «Meet and Code»

Подія відбудеться 21 лютого о 15:00 год.

Покликання на реєстрацію 

Також учасники матимуть можливість переглянути захід у записі. Покликання на відеозапис буде надіслано на електронні адреси всіх зареєстрованих

Дата

Лют 21 2023
Expired!

Час

15:00
Категорія

Recent comments