Підвищення кваліфікації «Управлінські засади формування освітнього простору закладу освіти»

Шановні освітяни! Навчання за програмою підвищення кваліфікації для Вас уже в січні!

З 24 по 28 січня 2022 року викладачі кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підвищення кваліфікації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського запрошують на навчання за програмою підвищення кваліфікації «Управлінські засади формування освітнього простору закладу освіти».

Метою є модернізація професійних та управлінських компетентностей директорів, заступників директорів з навчальної, навчально-виховної роботи, виховної роботи, завідувачів відділень для ефективного управління в закладах освіти; удосконалення рівня педагогічної майстерності; підвищення управлінського рівня.

Програма відповідає вимогам Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ від 21.08.2019 р. №800 зі змінами та доповненнями від 27.12.2019 р. №1133).

Зареєструватись можна за формою

За довідковою інформацією звертатися за тел. 098 254 12 74  – Московчук Ольга Сергіївна

Ел. адреса: moscovchuk_olia@ukr.net

Січ 24 - 28 2022