Види навчальних ігор та методика їх розробки

Запрошуємо на вебінар за темою «Види навчальних ігор та методика їх розробки».

Захід має на меті ознайомлення зацікавлених із професією ігромайстра, як експерта із проведення навчальних ігор.  Окреслити види навчальних ігор. Ознайомитись із механікою розробки ігор.

Цільова аудиторія: викладачі закладів вищої освіти, учителі, керівники гуртків, студенти педагогічних спеціальностей, всі охочі.

Проводить захід Тетяна Мельничук, кандидат історичних наук, доцент кафедри  культури, методики навчання історії та спеціальних історичних дисциплін Вінницького державного педагогічного університету, керівник історико-правового ігрового простору «Inspiration club», співавторка ігр  травел-квестів «Подільський експрес», «Країна – U», «Моя країна – Україна», майстриня гри «Світ громад. Акселератор ІІІ.», Майстриня гри «На емоціях»

Дата й час проведення: 29 березня 2023 року, 16:00.

Реєстрація тут

Бер 29 2023