Друзі, запрошуємо вас на майстер-клас «Виготовлення традиційної подільської писанки як засобу великодньої хатньої прикраси».

Секретами писанкарства ділитиметься Красильникова Ірина Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Захід відбудеться 3 березня, початок о 15:00.

Цільова аудиторія: вчителі трудового навчання, вчителі початкових класів, вчителі образотворчого, декоративного мистецтва, вихователі дошкільних виховних закладів, керівники гуртків мистецького напрямку, викладачі у сфері декоративно-ужиткового мистецтва, всі охочі, хто цікавиться декоративно-ужитковим мистецтвом.

Щоб взяти участь, зареєструйтесь за покликанням

Бер 03 2023