Виготовлення українських народних декоративних віночків з бісеру та шовкових стрічок як засіб безпеки життєдіяльності підростаючого покоління

Виготовлення українських народних декоративних віночків з бісеру та шовкових стрічок як засіб безпеки життєдіяльності підростаючого покоління

14 жовтня запрошуємо на вебінар «Виготовлення українських народних декоративних віночків з бісеру та шовкових стрічок як засіб безпеки життєдіяльності підростаючого покоління». Початок о 14:00.

Спікер – Красильникова Ірина Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Цільова аудиторія: вчителі трудового навчання, вчителі початкових класів, вчителі образотворчого мистецтва, вихователі дошкільних виховних закладів, керівники гуртків мистецького напрямку, викладачі у сфері декоративно-ужиткового мистецтва, всі охочі, хто цікавиться декоративно-ужитковим мистецтвом.

Участь безкоштовна, за бажанням педагогічні працівники можуть отримати сертифікати про підвищення кваліфікації (обсяг − 4 години).

Обов’язкова попередня реєстрація за покликанням

Захід відбувається у співпраці освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та «Центру Освіти Дорослих Вінницької громади» за підтримки Вінницької міської ради й DVV International Ukraine, за сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Дата

Жов 14 2022
Expired!

Час

14:00 - 16:00
Категорія

Recent comments