Лотерея до Дня святого Миколая

Вітаємо, друзі! Зігріваємо перший день зими теплою новиною!

Ми, команда освітнього хабу «NotBox» маємо святковий, приємний, затишний сюрприз для студентів і викладачів Родинного Величного Педагогічного. Тому сьогодні, 1 грудня 2020 року, оголошуємо лотерею до Дня святого Миколая. Розігруємо чудові термочашки з логотипом «NotBox».

Що потрібно зробити, аби стати учасником лотереї?

• Стати нашими друзями у соцмережі Фейсбук;

• записати відеолистівку зі святковими вітаннями й побажаннями

або

• зробити тематичну фотолистівку з новорічними атрибутами й додати до/на неї святкові привітання;

• розмістити листівку на своїй сторінці у Фейсбук, відмітивши хаб «NotBox»;

• переконатися, що ми побачили вашу листівку й закріпили за нею номер учасника лотереї.

А щоб подарунок швидше вас знайшов, у коментарях під листівкою зазначте: ПІ, курс, група, факультет (для студентів); ПІБ, кафедра, факультет (для викладачів).

Коли?

Ваші відео- й фотолистівки чекаємо від сьогодні до 17 грудня. Святковий розіграш лотереї – 18 грудня 2020 року.

Розіграш буде транслюватися у Фейсбук в режимі реального часу.

Одразу після розіграшу номера та імена переможців будуть оголошені в новинах на нашій ФБ-сторінці.

Створюємо святковий настрій разом! Бажаємо, аби ваші долоні й серця завжди були теплими!

Гру 18 2020