«”Світ Громад”: симуляційна гра замість лекції про громадянську освіту»

16 серпня об 11:00 запрошуємо на вебінар «”Світ Громад”: симуляційна гра замість лекції про громадянську освіту».
Захід має на меті ознайомлення ігровим інструментарієм, який сприяє формуванню ключових компетентностей особистості, актуальних ціннісних установок, поведінкових моделей людини 21 століття.
Спікер – Дрозд Тетяна Михайлівна, кандидат педагогічних наук, керівник освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, сертифікований майстер гри “Світ Громад”.
Участь безкоштовна, за бажанням педагогічні працівники можуть отримати сертифікати про підвищення кваліфікації (обсяг — 2 години).
Обов’язкова попередня реєстрація за покликанням
Захід відбувається у співпраці освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та «Центру Освіти Дорослих Вінницької громади» за підтримки Вінницької міської ради й DVV International Ukraine, за сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Сер 16 2022