Запрошуємо на навчання за програмою підвищення кваліфікації тренерів вищої категорії «Науково-методичні підходи до процесу підготовки кваліфікованих спортсменів на сучасному етапі».

Навчання триватиме з 3 по 8 жовтня 2022 року, початок занять о 14:00.

Формат занять: онлайн

Цільова аудиторія: тренери вищої категорії з різних видів спорту.

Освітній процес забезпечують науково-педагогічні працівники:

– Костюкевич Віктор Митрофанович, заслужений тренер України, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри теорії і методики спорту, лектор ФФУ.

– Вознюк Тетяна Володимирівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри теорії і методики спорту.

– Богуславська Вікторія Юріївна, доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії і методики спорту.

– Бекас Ольга Олександрівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

– Хуртенко Оксана Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання.

– Адамчук Вадим Віталійович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри теорії і методики спорту.

Учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 72 години.

Реєстрація (ОБОВ’ЯЗКОВА)

Покликання на програму