Кажуть, як розпочнеш Новий рік – таким він і буде

05.01.2022

Невгамовна команда освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського вирішила перевірити цю прикмету на власному прикладі!
Перший робочий день, 4 січня 2022 ріку, ми розпочали разом із гостями – педагогічними працівниками Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг».
З вітальними словами до присутніх звернулися директор училища Валентина Балицька та проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародних питань Педуніверситету Сергій Загородній.
На екскурсію до музею археології Вінниччини, який нещодавно відкрився у нашому закладі вищої освіти, запросив гостей кандидат історичних наук, доцент кафедри культури, методики навчання історії та спеціальних історичних дисциплін Віктор Косаківський.
На педагогів чекала також екскурсія-знайомство з інноваційним структурним підрозділом «Освітній хаб “NotBox”». Про напрями роботи й перспективи співпраці із закладом профтехосвіти розповіла керівник хабу Тетяна Дрозд.
У контексті розгляду теми «Особистісне зростання педагога у сучасному світі» педагоги відвідали майстер-класи з публічного мовлення й психології. За підтримку в організації та проведенні заходу висловлюємо вдячність Валентині Навроцькій, практичному психологу училища.
Підсумки зустрічі підвели ректор Педуніверситету, доктор педагогічних наук, професор Наталія Лазаренко та директор Вінницького вищого професійного училища сфери послуг Валентина Балицька, підкресливши, що синергія співпраці закладів освіти дозволяє впроваджувати сучасні форми підвищення кваліфікації педагогічних працівників, вибудовувати нові, актуальні вектори розвитку особистості, освітньої галузі, суспільства в цілому.
Отож, січень 2022 продукує нові ідеї та окреслює найближчі й перспективні плани. Бажаємо всім плідного нового року!